• Welcome to SC4 Devotion Forum Archives.

Pomozcie rodacy :D

Started by oczomajster, September 12, 2010, 10:08:31 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

oczomajster

Witam!

Chcialbym w grze zmienic teksture chodnikow i uznalem, ze odpowiednia będzie ta - Euro asphalt sidewalk
I tu sie rodzi moj problem, gdyz mod ten zmienia tylko tekstury wzdluz drog. W jaki sposob moglbym zmienic tekstury na pozostalych lotach, bo sadze, ze jest szybszy sposob niz reczna zmiana kazdego lota recznie w LE. Moze bezposrednia zmiana Maxisowej tekstury? Tylko czym i jak?

Zwracam sie tu, gdyz moja znajomosc angielskiego jest nikla. Probowalem szukac na forum, ale nic nie znalazlem (lub znalazlem, ale nie zrozumialem ;P)
Dzieki z gory


Sorry for any mistakes! I'm writing with translator!

kbieniu7

Oj, rodaku, rodaku... Cóż by Ci tu rzec...Nie nie masz innego wyjścia jak zamiana wszystkiego w locie :D
Musisz się pytać kogoś naprawde w te klocki dobrego, ja osobiście nie mam pomysłu jak podmienić ID maxisowej tekstury.
Thank you for visiting Kolbrów, and for being for last ten years!

oczomajster

Cos tam wyczytalem (mam nadzieje, ze dobrze takze zrozumialem), ze mozna cos tam pokombinowac w SC4tool badz Ilive Reader. O ile w pierwszym udalo mi sie odnalezc teksture tylko nie zbytnio wiem jak ja podmienic, to w Ilive calkowicie sie nie lapie :/

No nic dzieki, Kbieniu7, moze ktos inny bedzie cos wiecej wiedzial.

PS. Kiedy wraca simcitypolska.pl?


Sorry for any mistakes! I'm writing with translator!