• Welcome to SC4 Devotion Forum Archives.

Witamy w SC4 Devotion!

Started by Ennedi, October 20, 2007, 08:02:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sheep49

Hej Perun. Chyba wiem o które MD chodzi ;)

Tak czy inaczej, napisz PM'a do Robina (Rooker1) i Dustina (thunderckack83) - są moderatorami boardu z MD i aby je reaktywować musisz ich zapytać o zgodę, a oni odblokują twój temat i umieszczą w odpowiedniej kategorii normalnych MD ;)

Do zobaczenia,
Piotr
Polish support forum - Cafe Poland * SC4Wiki! * My BATting thread

I am he, as you are he, as you are me and we are all together... - I Am The Walrus, The Beatles

Gwail

Czołem :)!

To może i ja się w końcu przywitam, tym bardziej, że - raczej - zadomowię tu na dłużej.

W SC4 gram dość krótko, zaledwie pół roku, choć cała seria SC to moja jazda obowiązkowa. Do tej pory byłem biernym członkiem forum (i namiętnym ssaczem ;) ), teraz postanowiłem coś wnieść do szacownej społeczności sc4dev. Los chciał, że dostałem szansę w teamie AC, gdzie pod czujnym okiem Voltaire'a postaram się wzbogacić zasoby lotnicze. Moje cele - przede wszystkim, zakończyć temat ukośnych pasów startowych Dedgrena oraz zrobić kilka innych, głównie (przynajmniej na razie) związanych z teksturami.

Pozdrowienia ze Szczecina!
Krzysiek
My misc works thread:
GWL workshop

DaveN

Witam wszystkich tu obecnych i nieobecnych...
Muszę przyznać ze wstydem, że dopiero teraz trafiłem na polską część SC4D. Ale jak wszyscy wiemy to forum jest dość obszerne :)
W każdym razie jestem już również tu.
Przeglądam tę część i muszę przyznać, że chyba dość mocno tu ucichło.
W każdym razie przedstawię się.
Mam na imię Dawid. Większość użytkowników zna mnie ze stronki SCP, na którą trafiłem rok temu. Tu oraz na SCP jestem znany jako DaveN (zresztą w RL również), natomiast na ST jako abstynent.
Przygodę z SC zacząłem również od "jedynki" jednak na dwójkę i trójkę nie było już za wiele czasu. Grywałem również swego czasu w SC4, jednak dopiero 2 lata temu odkryłem coś takiego jak dodatki i gra narodziła się dla mnie na nowo.
Nie cały rok temu, przypadkowo zabrałem się za próby stworzenia własnych batów. I muszę przyznać, iż mnie to wciągnęło.

Założyłem nawet swój własny wątek ---> http://sc4devotion.com/forums/index.php?topic=12936.0

A kilka miesięcy temu udało mi się z moim pierwszym poważniejszym dodatkiem przebrnąć przez sito i dostać się do zaszczytnego działu LEX ---->  http://sc4devotion.com/csxlex/lex_filedesc.php?lotGET=2692

Obecnie jest już tam kilka moich prac. Nad następnymi pracuję (skończonych modeli jest ok. 30, ale ze względu na braki czasowe oraz pracochłonny proces wymogów działu LEX, wiele z ukończonych prac nie zostało jeszcze ukazane światu).

Mam nadzieję, że znajdę czas, by je dokończyć i powiększyć zasób polskich prac na SC4D.

Jeszcze raz witam wszyskich i pozdrawiam.

English version:
Hello to all those present and absent ...
I must admit with shame that only now I came to the Polish part of SC4D. But as we all know this forum is quite extensive:)
In any case, I also have here.
Browsing through this part and I have to admit that there probably quite quiet.
In any case, introduce myself.
My name is David. Most users will know me from SCP sites, for which I got years ago. Here I am, and the SCP known as DaveN (though in RL as well), while the ST as a "abstynent".
Adventure of the SC also started from the "ones" but on two and three was not too much time. I played well his time in SC4, but only 2 years ago I discovered something such as add-ons, and the game was born to me again.
Not all year ago, accidentally sat down to try to create your own lashes. And I must admit that I was hooked.

I put up my own thread ---> [url] http://sc4devotion.com/forums/index.php?topic=12936.0 [/ url]

A few months ago I succeeded with my first major addition to wade through a screen and get to the honorable department LEX ----> [url] http://sc4devotion.com/csxlex/lex_filedesc.php?lotGET=2692 [/ url ]

Currently, there are already some of my work. Over the next working (finite models is about 30, but due to lack of time and labor intensive process requirements LEX department, many of the completed work has not yet been shown to the world).

I hope that I will find time to finish it and enlarge the resource SC4D Polish work.

Once again, welcome and greet
DaveN

Polish to English translate with "google translator" :)